czwartek, 28 października 2021r.

Delegacja z miasta Sulmierzyce

1 lipca 2016

przez  admin

DELEGACJA Z MIASTA SULMIERZYCE – FOTORELACJA

17 czerwca gościliśmy delegację z miasta Sulmierzyce, w skład której wchodzili: p.o. burmistrza Marian Grzesiak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sulmierzycach Adam Orzeszyński, radni Rady Miejskiej, kierownicy referatów i jednostek podległych oraz uczniowie gimnazjum. Wizytę zapoczątkował udział przybyłych gości w sesji naszej Rady Gminy. Następnie zaplanowano przejazd po gminie, podczas którego pokazano największe inwestycje, które powstały w ostatnim czasie – oczyszczalnię ścieków w Bogumiłowicach, Gminną Bibliotekę Publiczną w Sulmierzycach oraz boisko sportowe w Dworszowicach Pakoszowych.

Dla zaproszonych gości zorganizowane zostały zawody strzeleckie, w których wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła radna Rady Gminy w Sulmierzycach Renata Brocka, tuż za nią znalazła się Agnieszka Gibasiewicz – radna Rady Miejskiej w Sulmierzycach, a na trzecim miejscu uplasowała się Agnieszka Iglantowicz – radna Rady Gminy w Sulmierzycach. Natomiast w kategorii mężczyzn najlepszym strzelcem okazał się Paweł Dłubak – specjalista ds. eksploatacji wodociągów i kanalizacji, drugie miejsce zajął p.o. burmistrza miasta Sulmierzyce Marian Grzesiak, a na najniższym stopniu podium znalazł się radny Rady Gminy w Sulmierzycach Jacek Koliński. Podczas wizyty odbył się również turniej piłki nożnej, rozegrany między zespołami uczniów z sulmierzyckich gimnazjów.

Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń oraz nawiązanie bliższej współpracy między naszą gminą a miastem Sulmierzyce. Na sierpień zaplanowana została rewizyta.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij