niedziela, 26 września 2021r.

Dofinansowanie dla oddziału przedszkolnego

16 lipca 2015

przez  admin

DOFINANSOWANIE NA DOPOSAŻENIE ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W DWORSZOWICACH PAKOSZOWYCH

Wójt Gminy podpisał umowę na dofinansowanie projektu „Doposażenie oddziału przedszkolnego w Dworszowicach Pakoszowych szansą na rozwój” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Gmina Sulmierzyce złożyła wniosek o dofinansowanie w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Urząd Marszałkowski w ramach działania 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej.

Gmina pozyskała dla oddziału przedszkolnego w Dworszowicach Pakoszowych 79.102,00 zł. Projekt będzie realizowany w 100% ze środków pozyskanych ze środków unijnych.

W ramach projektu zostanie rozbudowany plac zabaw, dostosowane dla potrzeb najmłodszych toalety, wyposażona kuchnia i kompleksowo doposażony oddział przedszkolny w różnorodne pomoce dydaktyczne, zabawki,  sprzęt audio itp.

Ostatnia zmiana: 16 lipca 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij