piątek, 21 stycznia 2022r.

Działalność edukacyjna Stowarzyszenia Miłośników Pszczoły Miododajnej „Pszczółka”

24 września 2021

przez  Łukasz Kucharski

W środę 22 września członkowie Stowarzyszenia Miłośników Pszczoły Miododajnej “Pszczółka” odwiedzili Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach oraz Szkołę Podstawową im. księcia Józefa Poniatowskiego w Sulmierzycach. Panowie Krzysztof Witkowski, Jacek Komorowski, Tomasz Wojewoda oraz Włodzimierz Michałek przez cały dzień prowadzili prelekcje przybliżające dzieciom pracę pszczelarza i wagę pszczoły miodnej i innych owadów zapylających jaką odgrywają w naszym życiu.

Stowarzyszenie rozdało wszystkim dzieciom i uczniom w naszej gminie 530 słoiczków miodu (prelekcje w Bogumiłowicach i Dworszowicach Pakoszowych odbyły się w zeszłym roku).

Członkowie naszego Stowarzyszenia aktywnie działają pobudzając świadomość społeczeństwa na rzecz ochrony środowiska. Dzisiaj odwiedzą Szkołę Podstawową w Makowiskach w gminie Pajęczno.

Ostatnia zmiana: 24 września 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij