niedziela, 5 grudnia 2021r.

Dzień 2 maja dniem wolnym od pracy Urzędu Gminy

23 kwietnia 2014

przez  admin

DZIEŃ 2 MAJA DNIEM WOLNYM OD PRACY URZĘDU GMINY

DYŻUR PRACOWNIKA W ZWIĄZKU ZE ZGŁASZANIEM KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW OKW

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Nr 120.12.2014 z dnia 7 kwietnia 2014 r. dzień 2 maja br. (piątek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Sulmierzycach w zamian na przypadające w sobotę Święto Narodowe 3 Maja.

Informujemy jednocześnie, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r. przyjmowane są w siedzibie tut. Urzędu w pokoju nr 3, w dniach i godzinach pracy Urzędu.

W dniu 2 maja 2014r. (piątek) w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach w godzinach od 7:30 – 15:30 będzie pełniony dyżur  w celu umożliwienia zgłaszania kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych.

W przypadku zgłoszenia do składu obwodowych  komisji wyborczych liczby kandydatów przekraczającej dopuszczalny skład komisji, skład komisji zostanie ustalony w drodze  publicznego losowania, które odbędzie się  w dniu 5 maja 2014 r. (poniedziałek) w Urzędzie Gminy – sala Nr  9 o godz.11:00.

Ostatnia zmiana: 23 kwietnia 2014

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij