poniedziałek, 16 maja 2022r.

Dzień Edukacji Narodowej 2016

18 października 2016

przez  admin

UROCZYSTOŚĆ OBCHODÓW DNIA NAUCZYCIELA W GMINIE SULMIERZYCE – FOTORELACJA

Tradycją, która przyjęła się w naszej gminie jest organizacyjna uroczystości Dnia Nauczyciela. W tym roku obchody Święta Edukacji Narodowej zorganizowało Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach. Na uroczystość zaproszono wszystkich pracowników związanych z oświatą, nauczycieli, pracowników administracyjnych i obsługi. Nie zapomniano o związkowcach i emerytach.

Impreza była doskonałą okazją do wręczenia Nagród Wójta Gminy przyznawanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W imieniu Wójta wyróżnienia wręczyli Sekretarz Gminy Anna Szydłowska oraz Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kruszyński. Pani Sekretarz podziękowała nauczycielom za trud i zaangażowanie w edukację i rozwój naszej młodzieży. Podziękowania i życzenia złożył również Przewodniczący Rady Gminy Pan Tadeusz Kruszyński, następnie głos zabrała Przewodnicząca Komisji Oświaty, Zdrowia i Zaopatrzenia Ludności – Pani Danuta Zając, która podkreślała piękno zawodu nauczyciela oraz jego ważne miejsce w życiu społecznym.

Później nastąpiła uroczystość wręczania nagród Dyrektorów dla nauczycieli i pracowników obsługi. Całość imprezy prowadził prezenter muzyczny DJ Igor, nie zabrakło również występ zespołu muzycznego Si-LORD z Siemkowic.

W mieniu władz gminy jeszcze raz składamy wszystkim nauczycielom życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij