wtorek, 25 stycznia 2022r.

elektrownia z pucharem przewodniczącego

11 września 2015

przez  admin

ELEKTROWNIA Z PUCHAREM PRZEWODNICZĄCEGO – FOTORELACJA

W sobotę 5 września 2015 r. na Orliku w Sulmierzycach odbył się VII Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. Na zaproszenie miejscowego zespołu odpowiedziało pięć zespołów: Elektrownia, Oldboj Bachorzyn, Oldboj Grocholice, Oldboj Kamieńsk, Oldboj Szczerców. Podczas konferencji przed turniejowej ustalono, iż rozgrywki odbędą się systemem każdy z każdym.

Najlepszą drużyną okazał się zespół Elektrowni, drugie miejsce zajęli reprezentanci Bachorzyna, a na najniższym stopniu podium uplasował się Oldboj Grocholice. Najlepszym zawodnikiem wybrano Artura Baczmagę (Bachorzyn) najlepszym bramkarzem natomiast wybrano Edwarda Szafrańskiego (Elektrownia). Przewodniczący Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusz Kruszyński na zakończenie turnieju wszystkim zespołom wręczył pamiątkowe puchary oraz trzem najlepszym drużynom piłki.

Szczegółowe wyniki i tabelę do obejrzenia tutaj. Zapraszamy do obejrzenia galerii z turnieju.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij