sobota, 4 grudnia 2021r.

Fabryka Talentów mistrzem SLHPN 2015/2016

19 stycznia 2016

przez  admin

FABRYKA TALENTÓW MISTRZEM SLHPN 2015/2016 – FOTORELACJA

W niedzielę 17.01.2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym zakończyły się rozgrywki III edycji Sulmierzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusza Kruszyńskiego. Najlepszą drużyną w trakcie sezonu 2015/2016 okazał się zespół FABRYKA TALENTÓW zdobywając mistrzostwo ligi. Drugie miejsce zajął zespół LKS SŁOWIAN, trzecie natomiast BAŁUTY. Najlepszym strzelcem ligi został KAMIL DĄBEK (FABRYKA TALENTÓW) zdobywca 13 bramek. Na zakończenie z rąk Przewodniczącego Rady Gminy kapitanowie drużyn odebrali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Szczegółowe wyniki i tabela końcowa do obejrzenia tutaj.

Zwycięzcom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział zarówno zawodnikom jak i licznie zgromadzonym kibicom.

Ostatnia zmiana: 19 stycznia 2016

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij