poniedziałek, 16 maja 2022r.

FERIE NA NARTACH

27 lutego 2019

przez  Przemysław Szczerkowski

Korzystając z dobrych warunków pogodowych podczas ferii zimowych, Gmina Sulmierzyce dla dzieci z klas II-VIII szkół podstawowych zorganizowała darmowe zajęcia na stoku narciarskim na górze Kamieńsk.

Nauka jazdy na nartach cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zajęcia, w których uczestniczyło prawie 100 dzieci odbywały się zarówno w pierwszym, jak i w drugim tygodniu ferii. Kurs odbywał się pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa. Wszyscy chętni mieli też zapewniony odpowiedni sprzęt tj. narty, buty, kijki i kaski.

Uczniowie, którzy wzięli udział w programie zdobyli umiejętności poprawnej techniki jazdy na nartach oraz poznali zasady bezpiecznego poruszania się na stoku. Ponadto mieli okazję aktywnie spędzić wolny czas na stoku i podnieść ogólną sprawność fizyczną.

Ostatnia zmiana: 27 lutego 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij