poniedziałek, 16 maja 2022r.

Festyn rodzinny w Eligiowie

22 lipca 2016

przez  admin

FESTYN RODZINNY W ELIGIOWIE – FOTORELACJA

W niedzielę 17 lipca odbył się kolejny już festyn rodzinny w Eligiowie. Podobnie jak w zeszłym roku dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni i w suchym basenie. Dorośli natomiast bawili się słuchając zespołu Contra, który grał do późnych godzin wieczornych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs strzelania w konkurencji karabin pneumatyczny przeprowadzony przez Klub Strzelectwa Sportowego 10-ka z Radomska. Zacięta rywalizacja trwała ponad 3 godziny. Najlepiej strzelała Pani Karina Kacprzyk, która zdobywając 86 punktów wygrała rywalizację kobiet, drugie miejsce zajęła Patrycja Pulwert (83 pkt) a trzecie Klaudia Pulwert (73 pkt). Wśród panów rywalizacja była jeszcze bardziej zawzięta. O miejscu na najwyższym stopniu podium decydowały 2 punkty. Rywalizację wygrał Jarosław Kasznicki (85 pkt) wyprzedzając Karola Bujacza (84 pkt) i Marcina Pacaka (83 pkt). W kategorii dzieci najlepszy się okazał Tomasz Popiołek (85 pkt). Za nim uplasowali się Natalia Michałek (79 pkt) i Bartłomiej Popiołek (75 pkt).

Nowością był natomiast turniej bilarda przeprowadzony przez radnego z Eligiowa Karola Bujacza. Tutaj najlepszy okazał się Dawid Pacak. Kolejne miejsca zajęli Adam Kisiołek i Roman Kaśnicki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedzielnej imprezy.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij