poniedziałek, 20 września 2021r.

GALACTICOS MISTRZEM SLHPN

25 lutego 2014

przez  admin

GALACTICOS MISTRZEM SLHPN – FOTORELACJA

W sobotę 22.02.2014 r. na hali sportowej przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym zakończyły się rozgrywki I edycji Sulmierzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusza Kruszyńskiego. Najlepszą drużyną w trakcie rozgrywek okazał się zespół GALCTICOS zdobywając mistrzostwo ligi. Drugie miejsce zajął zespół TIKI TAKA, trzecie natomiast LKS SŁOWIAN. Najlepszym strzelcem ligi został MICHAŁ CZARNECKI (Dworszowice Pak.) zdobywca 21 bramek. Na zakończenie z rąk Przewodniczącego Rady Gminy kapitanowie drużyn odebrali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci bluz sportowych z logotypem Gminy Sulmierzyce. (Szczegółowe wyniki można obejrzeć tutaj).

Zwycięzcom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział zarówno zawodnikom jak i licznie zgromadzonym kibicom.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij