sobota, 4 grudnia 2021r.

Gminne Zawody Pożarnicze

28 sierpnia 2015

przez  admin

GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE –  FOTORELACJA

W sobotę 22 sierpnia na boisku piłkarskim w Sulmierzycach odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Do rywalizacji przystąpiły cztery zastępy druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych w Bogumiłowicach, Chorzenicach, Dworszowicach Pakoszowych oraz Sulmierzycach. Wszystkie jednostki wykazały się umiejętnościami pożarniczymi jak również duchem sportowej rywalizacji zachowując przy tym zasady fair play.

Pierwszą konkurencję tj. sztafetę pożarniczą 7 x 50m z przeszkodami najszybciej ukończyła OSP w Dworszowicach Pakoszowych (63 sek.), druga była OSP w Sulmierzycach (67 sek.), trzecia OSP Chorzenice (72 sek.), czwarta OSP Bogumiłowice (75 sek.).

Drugą z konkurencji – ćwiczenia bojowe najszybciej ukończyli druhowie OSP Sulmierzyce – 45 sek., druga była OSP Dworszowice Pakoszowe (57 sek.), trzecia OSP Bogumiłowice (71 sek.), czwarta OSP Chorzenice (75 sek.).

Klasyfikacja generalna sobotnich zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – OSP Sulmierzyce 112 pkt.,

II miejsce – OSP Dworszowice Pakoszowe 120 pkt.,

III miejsce – OSP Bogumiłowice 146 pkt.,

IV miejsce – OSP Chorzenice 147 pkt.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy puchary oraz dyplomy. Ochotnicza Straż Pożarna w Sulmierzycach będzie reprezentowała naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się we wrześniu.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij