wtorek, 21 września 2021r.

Gminne zawody wędkarskie o Puchar Wójta

5 marca 2015

przez  admin

GMINNE ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR WÓJTA – EDYCJA 2015

W miesiącach maj – wrzesień 2015 na zbiorniku “DYGUDAJ” odbędą się kolejne Gminne Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. W tym roku ponownie będzie obowiązywała formuła Grand Prix w której uczestnicy w każdym dniu rywalizacji będą zbierali punkty do klasyfikacji generalnej. Pierwsze zawody już 1 maja. W każdych zawodach wystartuje maksymalnie 25 uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń). Już wkrótce na stronie internetowej zamieszczone zostaną regulaminy poszczególnych zawodów oraz zasady punktacji cyklu Grand Prix. Szczegółowe informacje można uzyskać w  Urzędzie Gminy w Sulmierzycach w pokoju nr 27 lub pod nr telefonu 44 684 60 54 wew. 104. Kartę zgłoszeniową można pobrać (tutaj).

Terminy zawodów:

1 maja – spławikowe dzienne

24 maja – spławikowe dzienne

27 czerwca – gruntowe nocne

1 sierpnia – gruntowe nocne

27 września – spławikowe dzienne

Tradycyjnie dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe.              

Ostatnia zmiana: 5 marca 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij