poniedziałek, 18 października 2021r.

Granty sołeckie dla Gminy Sulmierzyce

21 lipca 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

W dniu 7 lipca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Strzelcach Wielkich Przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego Pani Iwona Koperska przekazała przedstawicielom gmin z terenu powiatu pajęczańskiego granty sołeckie. Są to dotacje w wysokości do 10 tys. zł na budowę lub remont małej infrastruktury.

Naszą Gminę reprezentował Wójt Pan Gabriel Orzeszek, Przewodniczący Rady Gminy Pan Tadeusz Kruszyński, Radni Rady Gminy – Panie Renata Brocka i Żaneta Zimoń oraz Pan Grzegorz Włodarczyk, Sołtysi – Panie Joanna Bluszcz, Ewelina Kij, Dorota Hejak.

Wśród projektów, którym przyznano dotacje znalazły się trzy z Gminy Sulmierzyce:

* sołectwo Chorzenice – projekt pn. „Montaż klimatyzacji w świetlicy wiejskiej w Chorzenicach”,

* sołectwo Bogumiłowice – projekt pn. „Montaż klimatyzacji w świetlicy wiejskiej w Bogumiłowicach”,

* sołectwo Wola Wydrzyna – projekt pn. „Montaż klimatyzacji w świetlicy wiejskiej w Woli Wydrzynej”,

Każdy grant opiewa na kwotę 10000,00 złotych i jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.  Pozostała kwota każdego zadania zostanie sfinansowana ze środków własnych Gminy Sulmierzyce.

Ostatnia zmiana: 15 listopada 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij