poniedziałek, 16 maja 2022r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w roku 2021 oraz wzór deklaracji o wysokości odpłaty za gospodarowanie odpadami

23 grudnia 2020

przez  Łukasz Kucharski

W zakładce “Harmonogram odbioru odpadów komunalnych” (kliknij tutaj) publikujemy obowiązujący w 2021 roku  harmonogram odbioru odpadów komunalnych wraz z informacją o sposobie segregacji odpadów. Harmonogram będzie dostarczony właścicielom nieruchomości za pośrednictwem Poczty Polskiej. Osoby zarejestrowane w Systemie Powiadamiania SMS dla Mieszkańców Gminy Sulmierzyce o odbiorze poszczególnych frakcji odpadów będą informowani za pomocą powiadomień SMS dzień przed ich odbiorem.

Przypominamy jednocześnie, że od 1 stycznia osoby zainteresowane możliwością zwolnienia z części opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady w kompostowniku przydomowym mogą składać korektę deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wzór deklaracji dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://sulmierzyce.biuletyn.net/?bip=1&cid=566&bsc=N

Ostatnia zmiana: 23 grudnia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij