środa, 18 maja 2022r.

I sesja Rady Gminy

5 grudnia 2014

przez  admin

I SESJA RADY GMINY W SULMIERZYCACH – FOTORELACJA

W poniedziałek 1 grudnia odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy w Sulmierzycach kadencji 2014-2018. Sesję otworzyła Radna Senior Pani Grażyna Smolarek-Chwastowska. Sekretarz Gminy Pani Anna Szydłowska odczytała treść postanowienia Komisarza Wyborczego w Sieradzu. Następnie Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Pani Danuta Knopik wręczyła nowo wybranym Radnym oraz Wójtowi zaświadczenia o wyborze. Radni złożyli uroczyste ślubowanie po czym przystąpili do wyboru Przewodniczącego Rady Gminy. Jedynym zgłoszonym kandydatem był dotychczasowy Przewodniczący Pan Tadeusz Kruszyński. W głosowaniu tajnym uzyskał stuprocentowe poparcie.

Po przejęciu przez Przewodniczącego Rady prowadzenia sesji uroczyste ślubowanie złożył Wójt Gminy Pan Gabriel Orzeszek. Wójt pogratulował również Przewodniczącemu jak i wszystkim radnym wyboru. Na następnej sesji planowanej na 12 grudnia 2014 r. zostanie wybrany Wiceprzewodniczący (jeden bądź dwóch) jak i ustalone będą składy i Przewodniczący poszczególnych komisji Rady Gminy w Sulmierzycach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij