I zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix 2015

8 maja 2015

przez  admin

I ZAWODY WĘDKARSKIE Z CYKLU GRAND PRIX 2015 – FOTORELACJA

W piątek 1 maja odbyły się I zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2015 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Najlepszym okazał się Krzysztof Krauze, który złowił ryby o łącznej wadze 7,400 kg. Na drugim miejscu uplasował się Norbert Kluczny z wynikiem 5,410 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Jacek Wielgosik z wynikiem 5,300kg. IV miejsce zajął Roman Kluczny – 5,050 kg. V miejsce przypadło Włodzimierzowi Kumor z wynikiem 4,920 kg. Największa ryba o długości 48 cm została złowiona przez Piotra Rabędę.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest TUTAJ. Kolejne zawody także dzienne spławikowe odbędą się 23.05.2015 r. Zbiórka zawodników o godz. 14.00.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017