poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

II KONKURS TAŃCA SULMIERZYCE DANCE CUP

21 stycznia 2019

przez  Przemysław Szczerkowski

W dniu 12.01.2019 r. w hali Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Sulmierzyce Dance Open. Tradycyjnie już impreza została zorganizowana przez Gminę Sulmierzyce przy współpracy z Akademią Tańca Mass-Team z Radomska.

Prawie 850 zawodników i zawodniczek rywalizowało w 28 kategoriach – zarówno solo jak i w formacjach. W tym roku Gmina Sulmierzyce była reprezentowana przez zespół Czadersi w kategorii Inne Formy – 10-12 lat – formacje. Jury uznało, iż był to najlepszy występ w tej grupie i przyznało naszym dziewczynkom pierwsze miejsce.

Na zakończenie I bloku turnieju występ pokazowy zaprezentowała nasz druga grupa tj. Czadersi Mini, którzy rozpoczęli przygodę z tańcem w październiku ubiegłego roku.

Wszyscy uczestnicy z rąk Pani Anny Szydłowskiej Sekretarz Gminy oraz Pana Tadeusza Kruszyńskiego Przewodniczącego Rady Gminy  odebrali pamiątkowe medale, a najlepsi także puchary. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne edycje w następnych latach.

Ostatnia zmiana: 21 stycznia 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij