poniedziałek, 16 maja 2022r.

II Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta zakończony

19 listopada 2012

przez  admin

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
O PUCHAR WÓJTA ZA NAMI – FOTOGALERIA

17.11.2012r. na hali sportowej Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Sulmierzycach odbył się II Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Zawody  przeprowadzone zostały w czterech kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców oraz OPEN mężczyzn i kobiet.

Po zamknięciu listy zgłoszeń w związku z dwukrotnie większą liczbą uczestników w porównaniu do pierwszej edycji organizatorzy zdecydowali, że każda z kategorii zostanie rozegrana systemem grupowo – pucharowym. W każdej kategorii utworzono po dwie grupy z których do następnej pucharowej fazy awansowały po dwie najlepsze osoby. Zawodnicy w drugim etapie turnieju rozegrali półfinały, a następnie mecze o III i I miejsce w turnieju.  Zwycięzcami zostali:

Kategoria młodzieżowa dziewcząt – Karolina Grzesiak

Kategoria młodzieżowa chłopców – Mateusz Rus

Kategoria OPEN kobiet – Renata Brocka

Kategoria OPEN mężczyzn – Maciej Iwan

Nagrody wręczył Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kruszyński. Dla najlepszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej kategorii zostały przygotowane pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe w postaci paletek tenisowych. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w okolicach marca i kwietnia 2013 roku. Zapraszamy do galerii oraz do udziału w kolejnych edycjach. Szczegółowe wyniki turnieju dostępne są TUTAJ.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij