II zawody Grand Prix 2016

13 czerwca 2016

przez  admin

II ZAWODY WĘDKARSKIE Z CYKLU GRAND PRIX 2016 – FOTORELACJA

W niedzielę 5 czerwca odbyły się II zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2016 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to zawody dzienne spławikowe. Najlepszym okazał się Jacek Wielgosik, który złowił ryby o łącznej wadze 6,170 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Krzysztof Krauze z wynikiem 3,790 kg. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Grzegorz Włodarczyk z wynikiem 2,270 kg. IV miejsce zajął Hubert Rabenda – 1,680 kg. V miejsce przypadło Norbertowi Klucznemu z wynikiem 1,560 kg. Największa ryba o długości 38 cm została złowiona przez Jacka Wielgosika.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest TUTAJ. Kolejne zawody, tym razem gruntowe nocne, odbędą się 02.07.2016 r. Zbiórka zawodników o godz. 18.00.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017