niedziela, 26 września 2021r.

III KONKURS TAŃCA SULMIERZYCE DANCE CUP

14 stycznia 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

W dniu 11.01.2020 r. w hali Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Sulmierzyce Dance Open. Tradycyjnie już jak co roku impreza została zorganizowana przez Gminę Sulmierzyce przy współpracy z Akademią Tańca i Sportu Mass-Team z Radomska.

Ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek rywalizowało zarówno solo jak i w formacjach. W tym roku Gmina Sulmierzyce była reprezentowana przez zespół Czadersi w kategorii Inne Formy – 10-12 lat – formacje. W tym roku nasze zawodniczki zajęły drugie miejsce, ustępując pierwszego miejsca zespołowi odnoszącemu sukcesu w wielu ogólnopolskich konkursach.

Na zakończenie I bloku turnieju występ pokazowy zaprezentowały nasze grupy tj. Czadersi Mini oraz grupa przedszkolaków z naszej placówki.

Uczestnicy z rąk Pana Tadeusza Kruszyńskiego Przewodniczącego Rady Gminy  odebrali pamiątkowe medale, a najlepsi także puchary. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne edycje w następnych latach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa K. Grębowicz.

Ostatnia zmiana: 14 stycznia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij