sobota, 4 grudnia 2021r.

III Noworoczny Turniej Mistrzów

13 lutego 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

W dniu 09.02.2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach o godzinie 9.30 rozpoczął się  III Noworoczny Turniej Mistrzów w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. W zawodach wzięło udział 6 najlepszych zawodników z ostatniego indywidualnego turnieju, którzy utworzyli z dowolnie wybranym tenisistą z terenu całego kraju dwuosobowe drużyny. Dzięki temu zapisowi w regulaminie w Sulmierzycach gościliśmy zawodnika występującego w drugoligowych rozgrywkach.
Pierwsze miejsce zdobyli Sławomir Rabenda i Paweł Wróblewski. Drugie miejsce przypadło Hubertowi Rabendzie w parze ze Zbigniewem Jaszczakiem. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Bartosz Belica i Wincenty Warzecha

Trzy najlepsze zespoły z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Sulmierzyce Tadeusza Kruszyńskiego otrzymały puchary, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.
Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju indywidualnym, który odbędzie w dniu 05.04.2020 od godz. 10.30. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach. Te zawody przewidziane są tylko dla mieszkańców Gminy Sulmierzyce.

Ostatnia zmiana: 13 lutego 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij