poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

III Turniej o Puchar Przewodniczącego

8 lipca 2014

przez  admin

III TURNIEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY – FOTORELACJA

W niedzielę 29 czerwca na kompleksie boisk sportowych w Sulmierzycach wybudowanych w ramach programu “Moje Boisko Orlik 2012” odbyła się III edycja Turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. W rywalizacji wzięło udział 14 zespołów spośród których najlepszym okazała się drużyna Bałuty. Drugie miejsce zajął zespół Galacticos, trzecie natomiast zespół Chorzenice. Najlepszym bramkarzem wybrany został Mateusz Maciaszek (JUNIORZY) a najlepszym zawodnikiem Marcin Paciorek (BAŁUTY) (wyniki tutaj).

Warto dodać iż w finale tegorocznego turnieju na Orliku spotkali się obrońcy tytułu i zespół debiutujący w imprezie. Każda drużyna otrzymała nagrody rzeczowe a trzy najlepsze także puchary, które wręczył Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kruszyński. Zapraszamy do obejrzenia galerii z turnieju:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij