III zawody wędkarskie z cyklu grand prix 2016

8 lipca 2016

przez  admin

III ZAWODY WĘDKARSKIE Z CYKLU GRAND PRIX 2016 – FOTORELACJA

W sobotę 2 lipca odbyły się III zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2016 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to zawody gruntowe nocne. Najlepszym okazał się Hubert Rabenda, który złowił ryby o łącznej wadze 2,250 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Włodzimierz Kumor z wynikiem 2,130 kg. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Radosław Pieprzyk z wynikiem 1,660 kg. IV miejsce zajął Marek Włodarczyk – 1,570 kg. V miejsce przypadło Norbertowi Klucznemu z wynikiem 1,430 kg. Największa ryba o długości 42 cm została złowiona przez Włodzimierza Kumora.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest tutaj. Kolejne zawody, również gruntowe nocne, odbędą się 23.07.2016 r. Zbiórka zawodników o godz. 18.00.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017