środa, 8 maja 2024r.

III zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix 2018

16 lipca 2018

przez  Przemysław Szczerkowski

W sobotę 7 lipca odbyły się III zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2018 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to zawody gruntowe nocne, a zawodnikom towarzyszyła przepiękna ciepła noc. Najlepszym okazał się Przemysław Komór, który złowił ryby o łącznej wadze 6,460 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Włodzimierz Kumor z wynikiem  6,345 kg. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Norbert Kluczny z wynikiem 5,035 kg. IV miejsce zajął Jakub Szczepaniak –  3,625 kg. V miejsce przypadło Mariuszowi Górze z wynikiem 2,790 kg. Najdłuższą rybę o długości 46 cm złowił Adam Kisiołek.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest: kliknij tutaj. Kolejne zawody, również gruntowe nocne, odbędą się 25.08.2018 r. Zbiórka zawodników o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Ostatnia zmiana: 16 lipca 2018