niedziela, 26 września 2021r.

Informacja Wójta Gminy Sulmierzyce o tymczasowym zawieszeniu realizacji programów zdrowotnych na terenie gminy Sulmierzyce

7 kwietnia 2020

przez  Łukasz Kucharski

Mając na uwadze wprowadzane w naszym kraju liczne ograniczenia mające na celu zmniejszenie ryzyka zakażenia koronawirusem  COVID-19 informujemy o tymczasowym zawieszeniu realizacji programów zdrowotnych tj.:
•    „Gminny program profilaktyki próchnicy dla dzieci”
•    „Gminny Program Promocji i Profilaktyki Zdrowia” z zakresu:
– rehabilitacji
– ginekologii
– badań ultrasonograficznych (USG)
– dietetyki
Poinformujemy o wznowieniu realizacji powyższych programów zdrowotnych. Jednocześnie przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa i stosowaniu się do komunikatów związanych z walką z koronawirusem. Życzymy Państwu silnego układu immunologicznego.

Do pobrania:

Informacja Wójta Gminy Sulmierzyce z dnia 6 kwietnia 2020 r. o tymczasowym zawieszeniu realizacji programów zdrowotnych na terenie gminy Sulmierzyce (pdf)

Ostatnia zmiana: 7 kwietnia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij