środa, 4 sierpnia 2021r.

Informacja – zmiana organizacji ruchu

26 lutego 2019

przez  Paulina Telenga

Informujemy, iż w związku z realizacją przez Gminę Kleszczów zadania inwestycyjnego polegającego na rozbudowie drogi powiatowej Nr 1900E wraz z infrastrukturą techniczną w Łuszczanowicach (w kierunku Chorzenic) od dnia 27.02.2019 r. planowane jest czasowe zamknięcie dla ruchu drogowego odcinka drogi powiatowej nr 1900E: od skrzyżowania z drogą gminną nr 101362E do granic gminy Kleszczów w kierunku Chorzenic.

Zostanie wyznaczony objazd dla ruchu drogowego poprzez drogi gminne i powiatowe. Niniejszy objazd będzie obowiązywał do III kwartału bieżącego roku, w przypadku wcześniejszego zakończenia robot na przedmiotowym odcinku drogi zostanie przywrócony ruch drogowy.

Informacje o ewentualnych zmianach w zakresie organizacji ruchu będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Gminy Kleszczów.

Ostatnia zmiana: 26 lutego 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij