sobota, 8 maja 2021r.

IV zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix

7 sierpnia 2015

przez  admin

IV ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY – FOTORELACJA

W nocy z soboty na niedzielę odbyły się IV zawody z cyklu Grand Prix w wędkarstwie o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Były to zawody nocne gruntowe. Zwyciężył dotychczasowy lider Jacek Wielgosik, który złowił ryby o wadze 4,380 kg. Drugie miejsce zajął Przemysław Komór z wynikiem 3,660 kg, trzecie natomiast Kamil Marszał (2,760 kg). Kamil Marszał złowił również największą rybę – karpia o długości 49 cm. Kolejne miejsca zajęli: IV Przemysław Kumor (2,680 kg), V Roman Kluczny (2,580 kg), VI Norbert Kluczny (2,550 kg).

Po IV zawodach prowadzi Jacek Wielgosik z 32 punktami, drugie miejsce zajmuje Norbert Kluczny – 22 punkty, trzeci jest Krzysztof Krauze z 20 punktami. Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest TUTAJ.

Kolejne zawody z cyklu Grand Prix – dzienne spławikowe – odbędą się w niedzielę 27 września.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij