sobota, 4 grudnia 2021r.

IV zawody z cyklu Grand Prix 2016

29 lipca 2016

przez  admin

CZWARTE ZAWODY WEDKARSKIE Z CYKLU GRAND PRIX 2016 – FOTORELACJA

W dniach 23 – 24 lipca odbyły się czwarte zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix 2016 – nocne gruntowe. Pogoda była tym razem łaskawa dla wędkarzy, nie padało, było ciepło i bezchmurnie. Wyraźnie wpłynęło to na wyniki osiągnięte przez zawodników – złowiono ryby o największej wadze spośród wszystkich zawodów w tym roku.

Rywalizację wygrał Norbert Kluczny, który złowił ryby o wadze 6,180 kg. Jest to drugi wynik w całym cyklu Grand Prix. Drugie miejsce zajął Przemysław Kumor z wynikiem 4,090 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Przemysław Komór – 3,610 kg.

Na czele klasyfikacji Grand Prix pozostaje Huber Rabenda z 19-stoma punktami. Tuż za min ex aequo trzech zawodników z 18-stoma punktami: Krzysztof Krauze, Radosław Pieprzyk i Norbert Kluczny. O wyniku w całym cyklu zadecydują więc ostatnie zawody, które odbędą się 25 września – dzienne spławikowe. Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest TUTAJ.

W sierpniu odbędą się jeszcze międzygminne zawody wędkarskie, gdzie piętnastu najlepszych zawodników z naszej gminy zmierzy się z reprezentantami Pajęczna i Strzelec Wielkich. Zapraszamy do obejrzenia galerii z ostatnich zawodów.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij