środa, 18 maja 2022r.

IX turniej tenisa stołowego

17 marca 2016

przez  admin

IX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA – FOTORELACJA

06.13.2016 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Sulmierzycach odbył się IX Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce.  Zawody przeprowadzone zostały w sześciu  kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców z podziałem na szkoły podstawowe i gimnazjum oraz OPEN mężczyzn i kobiet.

W kategorii OPEN kobiet pierwsze miejsce zdobyła Renata Brocka, drugie Aneta Szczęsna, a trzecie Patrycja Pulwert. W kategorii młodzieżowej dziewcząt (Gimnazjum) najlepszą zawodniczką  została Nikola Góra. Drugie miejsce zajęła Marta Kurzynoga, a trzecie Marta Bujacz. Najwięcej emocji dostarczyła kategoria OPEN mężczyzn, w której ostatecznie pierwsze miejsce zdobył Adrian Zieliński, drugie ponownie Ryszard Zasada, a trzecie zwycięzca poprzedniej edycji Hubert Rabenda. W kategorii młodzieżowej chłopców (Gimnazjum) najlepszym okazał się Krzysztof Jurek, drugie miejsce zajął Daniel Piszer, a na najniższym stopniu podium znalazł się Adam Szczęsny.

W kategorii młodzieżowej chłopców (Szkoły podstawowe) wygrał Piotr Pulwert, drugi był Bartłomiej Kapela a trzeci Jakub Wejman. W najmłodszej kategorii dziewcząt zwyciężyła Julia Góra, druga była Natalia Nowakowska, trzecia natomiast Roksana Jakubowska.

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii, z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego odebrało pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.  Zapraszamy do galerii oraz do udziału w kolejnych edycjach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij