sobota, 20 kwietnia 2024r.

Jakub Szczepaniak wygrywa III zawody wędkarskie

19 lipca 2022

przez  Przemysław Szczerkowski

W sobotę 16 lipca odbyły się III zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2022 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Były to zawody gruntowe nocne, a zawodnikom towarzyszyła przepiękna noc.

Najlepszym okazał się Jakub Szczepaniak, który złowił ryby o łącznej wadze  23,530 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Ireneusz Tulejski z wynikiem  20,720 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Grzegorz Włodarczyk z wynikiem 17,505 kg. IV miejsce zajął Adam Kisiołek –  15,120 kg., V miejsce przypadło Dariuszowi Hałaczkiewiczowi z wynikiem 14,400 kg. Najdłuższą rybę o długości 52,5 cm, złowił zwycięzca edycji.

Po trzech zawodach na pierwszym miejscu z dorobkiem 20 punktów znajdują się: Jakub Szczepaniak i Mariusz Błaszczyk.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest w zakładce sport.

Kolejne zawody, ponownie nocne gruntowe, odbędą się 6 sierpnia 2022 r. Zbiórka zawodników o godz. 18.00.

Ostatnia zmiana: 19 lipca 2022