poniedziałek, 16 maja 2022r.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulmierzycach

21 czerwca 2012

przez  admin

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulmierzycach.

W dniu 18 czerwca 2012 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulmierzycach odbyła się uroczystość jubileuszowa połączona z wręczeniem medali nadanych przez Prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie” dla siedmiu par małżeńskich z terenu gminy Sulmierzyce, które w związku małżeńskim przeżyły pół wieku.

Jubileusz świętowali Państwo: Adaszek Tadeusz i Halina z Sulmierzyc, Janina i Zenon Kruszyńscy z Anielowa, Mirosława i Alfred Siwik z Bogumiłowic, Anna i Józef Szczęsny z Chorzenic, Janina i Stanisław Tondel z Bogumiłowic, Kazimiera i Edward Trajdos z Bielik, Honorata i Zenon Woszczyk z Bielik.

„50 lat temu przyrzekaliście sobie Państwo dożywotnią miłość, wierność, szacunek i opiekę.  Przyrzeczenia tego dotrzymaliście pomimo wielu złożonych zdarzeń losowych więc dziś możecie świętować swój jubileusz” – tymi słowami powitała jubilatów Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sulmierzycach  Pani Małgorzata Michalak.

Medale, gratulacje wraz z kwiatami wręczył jubilatom Wójt Gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek wspólnie z Sekretarzem Gminy Sulmierzyce Anną Szydłowską i Przewodniczącym Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeuszem Kruszyńskim.

Wznosząc toast na cześć jubilatów Wójt Gminy podkreślił jak wielkim wydarzeniem jest taka rocznica, gdyż Złote Gody to dzień wspomnień i refleksji nad tak pięknym jubileuszem. Jubilaci w trakcie uroczystości złożyli sobie nawzajem podziękowanie za dotychczasowe, trwałe małżeństwo i przyrzekali, że uczynią wszystko, aby było ono nadal szczęśliwe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tej uroczystości (kliknij na obrazek):

Ostatnia zmiana: 21 czerwca 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij