wtorek, 25 stycznia 2022r.

Kanalizacja sanitarna Dworszowice Pakoszowe – Ostrołęka

9 lipca 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

Gmina Sulmierzyce realizuje zadanie pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowości Ostrołęka, Dworszowice Pakoszowe i Bogumiłowice, gm. Sulmierzyce”, w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do realizacji przedmiotowego zadania wybrano firmę P.B. „Budomont” Sp. z.o.o. z siedzibą w 35- 205 Rzeszów, ul. Przy Torze 1.

Zakres prac będzie obejmował skanalizowanie miejscowości Dworszowice Pakoszowe i Ostrołęka i włączenie sieci kanalizacyjnej do istniejącego kolektora w miejscowości Bogumiłowice.

Wykonawca ma za zadanie zaprojektować i wybudować sieć kanalizacji grawitacyjnej o długości ok 7 500 m, wraz z 251 przyłączami,  ciśnieniowej ok. 1 600 m. oraz 5 szt. pompowni ścieków. Całość zadania opiewa na kwotę 8 909 231, 94 zł.   Planowany termin zakończenia prac i oddanie do użytkowania ma nastąpić w czerwcu 2023 r.

Ostatnia zmiana: 9 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij