piątek, 21 stycznia 2022r.

Kanalizacja sanitarna Wola Wydrzyna – Piekary

8 lipca 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

W wyniku przetargu nieograniczonego dla inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami dla miejscowości Bogumiłowice, Piekary i Wola Wydrzyna, Gmina Sulmierzyce” wyłoniono Wykonawcę robót, z którym w dniu 19 stycznia 2021 r. zawarto umowę. Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót prowadzących do skanalizowania powyższych miejscowości, tj. wybudowanie kanału grawitacyjnego, tłocznego, przyłączy do posesji oraz przepompowni ścieków. Odbiornikiem ścieków będzie istniejąca sieć kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bogumiłowice, która włączona jest do biologicznej oczyszczalni ścieków. Wartość umowna zadania wynosi 7.859.085,00 zł a zakończenie robót planowane jest na 30 czerwca 2023 r.

Ostatnia zmiana: 8 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij