wtorek, 25 stycznia 2022r.

Klub Pacjenta

23 stycznia 2014

przez  admin

INFORMACJA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA “KLUBU PACJENTA”

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, iż związku z kontynuacją  Powiatowego Programu Promocji Zdrowia Psychicznego na lata 2011–2015 przyjętego przez Radę Powiatu Pajęczańskiego Uchwałą Nr 87/XIV/11 z dnia 31 sierpnia 2011 r. w ramach tego programu funkcjonuje Klub Pacjenta. W każdą środę w Przychodni Rejonowo–Specjalistycznej w Pajęcznie ul. Wiśniowa 26, dla osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin odbywają się bezpłatne zajęcia socjoterapeutyczne (w godzinach od 9.00–12.00) oraz poradnictwo psychologiczne (od 16.00–18.00). W ramach udzielanego wsparcia i pomocy psychologicznej prowadzone są konsultacje indywidualne dla osób: z depresją, nerwicą lękową, problemem alkoholowym (współuzależnionych), doświadczających przemocy domowej, z problemami rodzinnymi, małżeńskimi, zawodowymi (stres związany z przejściem na emeryturę, utrata pracy, mobbing).

Ostatnia zmiana: 23 stycznia 2014

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij