niedziela, 26 września 2021r.

Konferencja dot. kompetencji matematycznych i cyfrowych – fotorelacja

30 stycznia 2020

przez  Łukasz Kucharski

24 stycznia w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach odbyła się Konferencja poświęcona kompetencjom matematycznym i cyfrowym we współczesnym przedszkolu i szkole. Udział w konferencji wzięli Dyrektorzy oraz nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej ze szkół podstawowych i przedszkoli z terenu powiatu pajęczańskiego. Przybyłych gości powitali: Dyrektor sulmierzyckiego Przedszkola Pani Ewa Makos, Przewodniczący Rady Gminy Sulmierzyce Pan Tadeusz Kruszyński oraz współorganizator Konferencji Pani Małgorzata Świątek-Słonina Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Sieradzu.

Pierwszy wykład pt. „Edukacja matematyczna w przedszkolu i klasach młodszych jako przygotowanie do kolejnego etapu edukacyjnego” przeprowadziła Pani dr hab. Grażyna Rygał prof. nadzw. UJD, Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

Następnie wystąpił Pan dr hab. prof. nadzw. Mariusz Jędrzejko Dyrektor Naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej z wykładem „Technologie cyfrowe a rozwój emocjonalny i edukacyjny dzieci”. Obie prezentacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem  wśród przybyłych na Konferencję. Po skończonej części dydaktycznej uczestnicy wraz z prelegentami mieli okazję wymienić się doświadczeniami i dyskutować o tym jak zdobytą wiedzę wykorzystać w codziennej pracy z dziećmi. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Konferencji:

Ostatnia zmiana: 30 stycznia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij