piątek, 21 stycznia 2022r.

Konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych „Polska smakuje na wakacjach”

28 sierpnia 2020

przez  Łukasz Kucharski

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi zaprasza uczniów klas II-VIII szkół podstawowych województwa łódzkiego do udziału w konkursie literackim pod hasłem „Polska smakuje na wakacjach”.

Konkurs literacki organizowany przez OT KOWR w Łodzi polega na przedstawieniu w formie opowiadania wakacyjnej historii, której motywem przewodnim będzie polski produkt lokalny i  tradycyjny lub polska potrawa regionalna z części Polski odwiedzanej w czasie wakacji.

Współzawodnictwo odbywać się będzie w dwóch kategoriach:

  • W kategorii uczniów klas II – III
  • W kategorii uczniów klas IV – VIII

Prace należy nadsyłać w terminie od 21.09.2020 do 16.10.2020 roku. Twórczości nadesłane w innym terminie, nie będą brały udziału w konkursie.

KOWR prosi o zapoznanie się ze szczegółami  w regulaminie  konkursu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji oraz dokumenty związane z konkursem: https://www.kowr.gov.pl/o-kowr/informacje-z-regionow/konkurs-literacki-polska-smakuje-na-wakacjach

Ostatnia zmiana: 28 sierpnia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij