piątek, 21 stycznia 2022r.

Rozpoczęcie rowerowej rywalizacji w ramach konkursu “odLOTTOwa jazda” oraz zaproszenie na niedzielny rajd rowerowy

29 czerwca 2018

przez  Łukasz Kucharski

Projekt “Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc 2018” został jednym z trzydziestu, które zostały zakwalifikowane do konkursu “odLOTTOwa jazda” organizowanego przez Fundację Lotto. Pełna lista projektów oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda/

W tym roku dofinansowanych zostanie siedem organizacji z największą ilością przejechanych kilometrów. W roku ubiegłym nasza gmina przejechała ponad ćwierć miliona kilometrów, co pozwoliło zająć nam dziesiąte miejsce na pięćdziesiąt startujących w rywalizacji organizacji.

Urząd Gminy w Sulmierzycach otrzymał zezwolenie na zorganizowanie loterii promocyjnej “Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc”. Spośród wszystkich osób, które będą zbierały kilometry dla naszej gminy w okresie od 1 lipca do 15 września zostanie rozlosowanych pięć nagród – vouchery na sprzęt rowerowy o wartości 2.000,00 zł każdy. Losowanie odbędzie się 28 września. Regulamin loterii dostępny jest pod poniższym linkiem:

REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ “KRĘCIMY KILOMETRY DLA SULMIERZYC 2018”

Zgłoszenia (z podaniem swojego nicku w aplikacji Endomondo) należy składać w okresie 1 lipca – 27 września w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach – pokój nr 26. Zgłoszenie dostępne jet pod poniższym linkiem:

ZGŁOSZENIE – “KRĘCIMY KILOMETRY DLA SULMIERZYC 2018”

Udział w loterii promocyjnej jest niezależny od projektu “Sportowa Gmina! Sulmierzyce 2018”. Można brać udział w obu rywalizacjach. Rywalizacja w ramach “odLOTTOwej jazdy” zostanie udostępniona w dniu dzisiejszym.

Zapraszamy jednocześnie na niedzielny rajd rowerowy. Start sprzed stadionu piłkarskiego o godz. 14:00. Trasa będzie przebiegać następująco:

https://www.endomondo.com/routes/976761204

Do drodze będą dwa przystanki – na Czyżowie i w Żłobnicy na tarasie widokowym. Cała trasa ma około 45 km a rajd zakończy się tradycyjnie ogniskiem na Dygudaju. Zapraszamy!

Edycja w dniu 27.09.2018 r.: Losowanie nagród w ramach loterii promocyjnej “Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc 2018” przesunięte na dzień 6 października 2018 r.!

Ostatnia zmiana: 27 września 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij