poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

Likwidacja ogólnodostępnych pojemników na szkło i tworzywa sztuczne

10 września 2021

przez  Paulina Telenga

Informujemy, że w dniu 30 czerwca 2021 r. Rada Gminy Sulmierzyce podjęła uchwały, na podstawie których zlikwidowane zostały znajdujące się na terenie gminy Sulmierzyce ogólnodostępne gniazda typu IGLO na szkło i SIATKA na tworzywa sztuczne. Odpady typu szkło i tworzywa sztuczne odbierane są bezpośrednio z nieruchomości bez względu na ich ilość wytworzoną przez mieszkańców danej posesji.

Przypominamy jednocześnie, że odpadów pochodzących z działalności gospodarczej nie należy umieszczać w pojemnikach przeznaczonych na odpady z gospodarstwa domowego.

W przypadku podejrzenia pochodzenia odpadów z działalności gospodarczej w pojemnikach na odpady z gospodarstwa domowego wyciągane będą konsekwencje w postaci wszczęcia postępowania administracyjnego, które może skutkować wnioskiem o nałożenie kary grzywny.

Ostatnia zmiana: 10 września 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij