niedziela, 24 października 2021r.

Logo Gminy Konkurs rozstrzygnięty

10 października 2012

przez  admin

LOGO GMINY – KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 10.10.2012 r. komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Wójta nr 0050.17.2012 z dnia 18.06.2012r. wybrała zwycięską propozycję na logo Gminy Sulmierzyce. W konkursie udział wzięło 56 uczestników, którzy w sumie przesłali 149 propozycji. Po zapoznaniu się z uzasadnieniem merytorycznym oraz wyglądem wizualnym komisja postawiła wybrać projekt nr 3 autorstwa Pana Marka Niewiadomskiego.

W opinii komisji propozycja Pana Marka Niewiadomskiego może być najpełniej identyfikowana z Gminą Sulmierzyce. Dwa główne kolory zastosowane w projekcie (zielony i brunatny) nawiązują do barw krajobrazu (gospodarka i rolnictwo) oraz złóż węgla (bogactwo naturalne regionu).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i wyrozumiałość w oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu. Panu Markowi Niewiadomskiemu gratulujemy.

Ostatnia zmiana: 10 października 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij