poniedziałek, 16 maja 2022r.

Młodzi adepci piłki nożnej na obozie w Sztutowie

15 maja 2018

przez  Łukasz Kucharski

Trzydzieścioro młodych piłkarzy z klubów Akademia Sportu Sulmierzyce oraz Słowian Dworszowice Pakoszowe w dniach 29 kwietnia – 5 maja uczestniczyli w obozie szkoleniowym w nadmorskim Sztutowie. Do dyspozycji zawodników były boiska trawiaste, ze sztuczną nawierzchnią, siłownia, sala szkoleniowa oraz wszystkie pozostałe atrakcje ośrodka.

Oprócz treningów dzieci i młodzież, korzystając ze słonecznej pogody, wypoczywali na morzem oraz aktywnie korzystali z atrakcji ośrodka. Piłkarze zwiedzili również gdańską starówkę oraz jedną z aren Euro 2012 stadion Energa.

Zawodnicy mieli zapewnione posiłki, opiekę instruktorów i medyczną. Obóz został współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach projektu „Sportowa gmina! Sulmierzyce 2018”.

Ostatnia zmiana: 15 maja 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij