wtorek, 21 września 2021r.

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Sulmierzycach

29 maja 2019

przez  Przemysław Szczerkowski

W poniedziałek 27.05 na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Sulmierzycach najzdolniejsi piłkarze z powiatu pajęczańskiego wzięli udział w zajęciach w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Spotkanie zaczęło się od zajęć teoretycznych dla trenerów podczas których prowadzący z Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawili szczegółowo znaczenie indywidualizacji treningu w rozwoju piłkarskim dzieci.

Następnie odbyły się dwie jednostki praktyczne.

Pierwszą był trening pokazowy dla roczników 2006-2007. Drugim był trening selekcyjny dla roczników 2008-2009. Gminę reprezentowali zawodnicy Akademii Sportu Sulmierzyce. W starszej kategorii wiekowej wzięło udział sześciu zawodników, natomiast w młodszej pięciu. Spotkanie cieszyło dużym zainteresowaniem wśród rodziców, którzy bardzo licznie przybyli obserwować swoje pociechy w akcji.

Trenerzy prowadzący szkolenie zapowiedzieli kolejną wizytę w drugiej połowie bieżącego roku.

Ostatnia zmiana: 29 maja 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij