wtorek, 18 stycznia 2022r.

Mobilny Punkt Informacyjny

18 lutego 2016

przez  admin

INFORMACJA – MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY

Informujemy, iż w dniach 19 lutego i 26 lutego (piątek), w godz. 12:00 – 15:00 mieszkańcy powiatu pajęczańskiego będą mogli skorzystać z usług Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Punkt Informacyjny będzie mieścił się w Starostwie Powiatowym w Pajęcznie, ul. Kościuszki 76.

Podczas dyżuru konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bełchatowie (LPI Bełchatów), będzie udzielał bezpłatnych konsultacji z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

Aby wziąć udział w konsultacjach należy wypełnić formularz i wysłać na adres e-mail: LPIBelchatow@lodzkie.pl. Formularz dostępny jest do pobrania TUTAJ. Więcej informacji pod numerem tel. (44) 633 34 63.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij