niedziela, 24 października 2021r.

Nagrody – twórczość artystyczna

1 września 2015

przez  admin

NAGRODY WÓJTA GMINY ZA OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ – FOTORELACJA

W czwartek, 27 sierpnia 2015 r. podczas XI sesji Rady Gminy w Sulmierzycach nastąpiło uroczyste wręczenie Nagród Wójta Gminy Sulmierzyce za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, które odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach. Gratulacje oraz nagrody z rąk Wójta Gminy – Gabriela Orzeszka oraz Przewodniczącego Rady Gminy – Tadeusza Kruszyńskiego odebrali członkowie Gminnej Orkiestry Dętej w Sulmierzycach oraz twórcy ludowi – Henryk Chałubiec i Jerzy Kacprowski. Tegorocznych laureatów było 27.

Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy, w swoich przemówieniach do zgromadzonych, dziękowali nagrodzonym za ich pracę, trud i zaangażowanie, podkreślili także ich wkład w upowszechnianie kultury, aktywizację lokalnej społeczności i promocję gminy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij