wtorek, 21 września 2021r.

Nagrody Wójta Gminy za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej rozdane – fotorelacja

29 sierpnia 2019

przez  Łukasz Kucharski

W środę 28 sierpnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzyce miała miejsce uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Sulmierzyce za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Uroczystość uświetnił występ Orkiestry Dętej Gminy Sulmierzyce pod batutą kapelmistrza Piotra Janika.

Gratulacje, nagrody i okolicznościowe dyplomy z rąk Wójta Gminy Gabriela Orzeszka, Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego, Sekretarz Gminy Anny Szydłowskiej, Przewodniczącej Komisji Oświaty, Zdrowia, Sportu i Kultury Agnieszki Maciaszek oraz Kierownik Biblioteki Anity Wawrzyniak odebrali członkowie Gminnej Orkiestry Dętej oraz lokalni twórcy, artyści, malarze i poeci: Maria Kozłowska, Agnieszka Zarzycka, Henryk Chałubiec, Jerzy Kacprowski i Dariusz Kuśmierek.

Wójt, Przewodniczący Rady Gminy oraz Sekretarz Gminy w swoich przemówieniach do zgromadzonych, dziękowali nagrodzonym za ich pracę, trud i zaangażowanie, podkreślili także ich wkład w upowszechnianie kultury, aktywizację lokalnej społeczności i promocję gminy. W tym roku przyznano ogółem 30 nagród na łączną kwotę 16.400,00 zł. Mamy nadzieję, że nagrody będą motywacją do dalszej pracy i przyczynią się do promocji naszej gminy na scenach, wystawach i wydarzeniach artystycznych w kraju i za granicą.

Gratulujemy laureatom!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości:

Ostatnia zmiana: 29 sierpnia 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij