poniedziałek, 16 maja 2022r.

Nauka jazdy na nartach dla dzieci z klas IV-VI

13 lutego 2015

przez  admin

NAUKA JAZDY NA NARTACH DLA UCZNIÓW KLAS IV – VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM – FOTORELACJA

Sezon narciarski już w pełni. Dobre warunki do szusowania na nartach cieszą wszystkich amatorów „zimowego szaleństwa”, a przede wszystkim uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu Gminy Sulmierzyce, którzy  w czasie ferii zimowych wzięli udział w darmowych zajęciach na stoku narciarskim na górze Kamieńsk.

Nauka jazdy na nartach zorganizowana przez Gminę Sulmierzyce cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zajęcia, w których uczestniczyło 110 dzieci odbywały się zarówno w pierwszym, jak i w drugim tygodniu ferii. Nauka odbywała się pod nadzorem instruktorów narciarstwa. Wszyscy chętni mieli też zapewniony odpowiedni sprzęt.

Uczniowie, którzy wzięli udział w programie zdobyli umiejętności poprawnej techniki jazdy na nartach oraz poznali zasady bezpiecznego poruszania się na stoku. Ponadto mieli okazję aktywnie spędzić wolny czas na stoku i podnieść ogólną sprawność fizyczną.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij