poniedziałek, 16 maja 2022r.

Nauka pływania – wrzesień 2015

21 września 2015

przez  admin

NAUKA PŁYWANIA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Rusza program nauki pływania dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Sulmierzyce. Wzorem ubiegłego roku szkolnego program rozszerzony został na uczniów klas II-VI szkół podstawowych. Zajęcia odbywać się będą w Kompleksie Solpark Kleszczów trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środę i czwartek):

– poniedziałek – uczniowie klas II, V i VI szkoły podstawowej w Sulmierzycach,

– środa – uczniowie klas II-VI szkoły podstawowej w Bogumiłowicach oraz klas IV szkoły podstawowej w Sulmierzycach,

– czwartek – uczniowie klas II-VI szkoły podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych oraz klas III szkoły podstawowej w Sulmierzycach.

Poza nauką pływania uczestnicy skorzystają dodatkowo z figloraju i groty solnej.

Informujemy rodziców, że dzieci mają zapewnioną opiekę instruktorów na basenie (osobno dzieci młodsze i starsze) i opiekunów podczas dojazdu autobusem. Uczestnictwo w programie zadeklarowało blisko 120  uczniów.

Więcej szczegółów na temat wyjazdów można uzyskać w Urzędzie Gminy – pokój nr 27, tel. (44) 684 60 56 wew. 104 i w sekretariatach szkół.

Ostatnia zmiana: 21 września 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij