sobota, 27 kwietnia 2024r.

Norbert Kluczny wygrywa wędkarskie Grand Prix 2019

3 września 2019

przez  Przemysław Szczerkowski

W niedzielę 01.09.2019 r. odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2019 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to dzienne zawody spławikowe. Najlepszym okazał się Przemysław Kumor z wynikiem 21,590 kg. Drugie miejsce zajął Piotr Rabęda z wynikiem 14,355 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Grzegorz Włodarczyk z wynikiem 7,310 kg. Najdłuższą rybę o długości 53 cm złowił Adam Grzybek.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2019. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Norbert Kluczny  z  30 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Dawid Pacak a trzecie Przemysław Kumor. Na kolejnych miejscach uplasowali się: IV – Piotr Rabęda,  V – Jakub Szczepaniak. Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych, jak i pięciu w klasyfikacji generalnej, otrzymało z rąk Prezesa Stowarzyszenia JAZGARZ pamiątkowe dyplomy i bony na zakup sprzętu wędkarskiego.

Ponadto trzech najlepszych zawodników w zawodach spławikowych, jak i w klasyfikacji generalnej, odebrało puchary.

Warto dodać, iż w tym roku wszystkie zawody z tegorocznego cyklu odbyły się na nowym zbiorniku wodnym.

Ostatnia zmiana: 3 września 2019