sobota, 4 grudnia 2021r.

Nowe Przedszkole w Sulmierzycach

23 sierpnia 2018

przez  Łukasz Kucharski

Prace związane z budową nowego Przedszkola w Sulmierzycach dobiegły końca. Od 3 września przedszkolaki będą uczyć się, bawić i wychowywać w nowoczesnym obiekcie.

Nowe przedszkole to budynek pasywny, w pełni klimatyzowany, wyposażony w przestronne sale, dostosowane do potrzeb dzieci sanitariaty, kuchnię z zapleczem oraz salę widowiskową. Przy budynku wybudowany został również przestronny plac zabaw.

Nowe Przedszkole przystosowane jest dla 125 dzieci. W związku z powyższym został ogłoszony dodatkowy nabór na wolne miejsca w nowym Przedszkolu. Rodzice dzieci, które nie zostały przyjęte w postępowaniu rekrutacyjnym przeprowadzonym zgodnie z Zarządzeniem Nr 1/2018 Wójta Gminy Sulmierzyce z dnia 30 stycznia 2018 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2018/2019 do przedszkola, oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Sulmierzyce będą miały pierwszeństwo w dodatkowym naborze do nowego Przedszkola. Deklarację należy złożyć do środy 29 sierpnia 2018 r. Zarządzenie Nr 33/2018 Wójta Gminy Sulmierzyce z dnia 22 sierpnia 2018 r. w sprawie określenia terminu dodatkowego postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019 do Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach dostępne jest do pobrania: TUTAJ Deklarację należy dostarczyć do siedziby Przedszkola w dotychczasowej lokalizacji przy ul. Południowej 16.

Ostatnia zmiana: 23 sierpnia 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij