poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

Nowe siłownie zewnętrzne i place zabaw

18 sierpnia 2016

przez  admin

NOWE SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE I PLACE ZABAW W GMINIE SULMIERZYCE

Gmina Sulmierzyce stawia na zdrowie i aktywność fizyczną swoich mieszkańców. Corocznie prowadzone są akcje szczepień przeciwko grypie i wirusowi HPV, każdy mieszkaniec gminy może nieodpłatnie skorzystać z porad dietetyka a dzieci w wieku 5 – 13 lat mają zapewnioną bezpłatną opiekę dentystyczną. Poza tym, w ciągu ostatnich lat na terenie gminy powstała siłownia zewnętrzna i sześć nowych placów zabaw. W świetlicy wiejskiej w Piekarach można skorzystać z urządzeń do ćwiczeń – rowerka treningowego i orbitreka, pozostałe świetlice dysponują natomiast stołami do tenisa stołowego. Zostało również zbudowane od podstaw zaplecze sportowe przy klubie LKS Słowian w Dworszowicach Pakoszowych.

W tym roku w miejscowościach Wola Wydrzyna, Bogumiłowice i Bieliki przy świetlicach wiejskich powstaną place zabaw i otwarte siłownie zewnętrzne natomiast w Dworszowicach Pakoszowych siłownia zewnętrzna. Siłownia w Sulmierzycach w związku z dużym zainteresowaniem zostanie rozbudowana o kolejne urządzenia. Wykonawcą robót została firma „APIS” z/s w Jarosławiu, która całość prac wykona za kwotę 169.101,67 zł brutto w terminie do 12.10.2016 r.

Ostatnia zmiana: 18 sierpnia 2016

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij