niedziela, 26 września 2021r.

Nowe wytyczne dotyczące funkcjonowania Orlika

18 maja 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

Zgodnie z  Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na Orliku w Sulmierzycach obowiązują następujące zasady:

  1. Z każdego boiska jednorazowo może korzystać maksymalnie 14 zawodników plus 2 trenerów (obsługi obiektu nie wlicza się do liczby osób korzystających).
  2. Korzystającym z obiektu wyłącza się możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą, z której będzie można skorzystać po zgłoszeniu tego faktu obsłudze obiektu).
  3. Przy wchodzeniu i opuszczaniu obiektu korzystający mają obowiązek użycia udostępnionego środka dezynfekcyjnego do rąk.
  4. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 21.00 z obowiązkową piętnastominutową przerwą między zajęciami.
  5. Po ustaleniu z opiekunem obiektu zajęcia mogą odbywać się w innych godzinach niż podane powyżej, ale z obowiązkowym uwzględnieniem piętnastominutowej przerwy między grupami.
  6. Przebywając na obiekcie nie ma obowiązku zakrywania twarzy (dotyczy to osób uprawiających sport i osób prowadzących zajęcia). Należy mieć jednak na względzie obowiązek zasłaniania twarzy podczas przemieszczania się na obiekt.

W celu rezerwacji boiska należy skontaktować się z obsługą obiektu w godzinach otwarcia lub poprzez adres mailowy tj. orlik.sulmierzyce@interia.pl.

Ostatnia zmiana: 18 maja 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij